Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla szereg opcji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki oraz wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne działanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie jakości życia oraz psychicznej trwałości, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Odwiedź:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Księgarnia internet

To, że we wszystkim potrafimy odnaleźć atuty oraz we wszystkim ...